Hizmetlerimiz

SAP Danışmanlığı

CMA Danışmanlık, 11 yıllık SAP tecrübesi ile bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarına uygun SAP çözümleri sunmaktadır.
SAP Danışmanlığı; proje bazlı yürütülen, müşteri ihtiyaç belirlemesinden sistemin etkin olarak kullanımına kadar verilen hizmeti içermektedir. CMA Danışmanlık, SAP'nin finansal, lojistik çözümleri, iş zekası ve raporlama uygulamaları, kurumsal portal uygulamaları ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.
SAP projeleri canlıya alındıktan sonra proje sonrasında kullanıcıların desteklenmesi, yeni iş taleplerinin modellenip devreye alınması, ek taleplerin yönetilmesi gibi konularda da çözüm sunmaktadır.
SAP Danışmanlık hizmetini, kadrosundaki danışmanlar ile sunmaktadır.
Fonksiyonel Danışmanlar (Modül)
Yazılım Geliştirme Danışmanları (ABAP)
Sistem Yönetim Danışmanları (Basis)

Icon

Yazılım/Teknoloji Danışmanlığı

Standart uygulamalarla karşılanamayan istekler için, kullanılan sistemlere bağlı olarak farklı platformlarda müşteriye özel yazılımlar geliştirmek gerekebilir. CMA Danışmanlık, sahip olduğu sektörel deneyim ve bilgi birikimi ile ABAP, .NET ve JAVA gibi yazılım geliştirme ortamlarında çok sayıda proje geliştirmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte Software as a Service(SaaS) olarak geliştirdiği uygulamalar ile bulut tabanlı çözümler sunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını mobil platformda da Android ve IOS ile uyumlu uygulamalar ile karşılamaktadır.
Müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak aşağıdaki sistem entegrasyon hizmetleri verilmektedir:
Finansal sistemler ile entegrasyon
Bankalarla entegrasyon
Planlama Sistemleri ile entegrasyon
Depo Yönetim Sistemleri ile entegrasyon
Üretim Kontrol Sistemleri ile entegrasyon
Hand-held / El Terminalleri ile entegrasyon
B2B, B2C uygulamaları
Portal uygulamaları

Icon

Dış Kaynak Kullanımı

İşletmelerin gittikçe artan ölçüde, sadece kendi sahip oldukları yetenek ve becerileri esas alan işleri yapmak istemeleri ve bu alan dışında kalan işleri organizasyon dışındaki başka işletmelerden almak eğilimi, yaygın olarak dış kaynaklardan yararlanma uygulamasını ortaya çıkarmıştır.
CMA Danışmanlık, SAP ve yazılım danışmanlığı alanında dış kaynak kullanımı sağlamakta, deneyimli ve uzman kadrosunu, müşterilerin uzun soluklu büyük projelerinde dış kaynak olarak sunmaktadır. Bu şekilde işletmeler sadece kendi faaliyet alanlarına odaklanmakta ve dış kaynak hizmeti aldıkları alanda da rekabet üstünlüğü sağlayacak kaynak ve kapasiteye sahip olmaktadır.